Plavby

MSC SPLENDIDA ****+MSC SPLENDIDA   ****+ MSC SPLENDIDA   ****+ MSC SPLENDIDA   ****+ MSC SPLENDIDA   ****+ MSC SPLENDIDA   ****+

Francúzsko – Španielsko – Taliansko + Tunisko (vo vybraných temrínoch)

MSC SPLENDIDA je sesterskou loďou MSC FANTASIE a bola postavená v r. 2009. Celkovo má 18 palúb (z toho 15 pre pasažierov). Kapacita lode je 3274 pasažierov a 1332 členov posádky. Táto loď je loďou budúcnosti, ktorá vychádza z know-how minulosti. Vybavenie lode: Spa & wellness, fitness centrum, vonkajšie bazény, bazén so zaťahovacou strechou a veľkoplošnou obrazovkou, vírivky, multifunkčné športoviská, vonkajšia bežecká dráha, divadlo, disko, kasíno, konferenčné miestnosti, knižnica, internetová kaviareň, duty free obchody, kaderníctvo, kozmetika, detské kluby a animácie, videoherňa. Najväčšie zaujímavosti: MSC AUREA Spa & wellness (sauny, turecké kúpele, masáže, vírivky, joga centrum), MSC YACHT CLUB (prednostné nalodenie, samostatná recepcia, privátny bar, bazén a vírivky, suity s priamym vstupom do spa, osobný kajutový sluha, All inclusive menu v každej reštaurácii), 4 D kino, squashové ihrisko, Formula 1 simulátor, kino pod hviezdami.

Ubytovanie:
Elegantne zariadené kajuty sú vybavené regulovateľnou klimatizáciou, SAT TV, minibarom, telefónom, trezorom. Kúpeľne sú vybavené vaňou alebo sprchovacím kútom, toaletou, sušičom na vlasy a kozmetikou. 24 h kajutový servis a pre suity osobný kajutový stevard. Typy kajút: vnútorné kajuty, kajuty soknom, kajuty s balkónom a suity. K dispozícii sú aj bezbariérové kajuty. Všetky kajuty majú kapacitu maximálne 4 osoby.

Strava:
Plná penzia s polnočným bufetom (v cene voda,káva,čaj, limonáda v bufetovej reštaurácii).

Program:
1.deň: Janov (Taliansko) odchod 18.00
2. deň: Marseille (Francúzsko) príchod 08.00 - odchod 18.00
3. deň: Barcelona (Španielsko) príchod 09.00 - odchod 18.00
4. deň: na mori
5. deň: Valencia (Španielsko) alebo vo vybraných termínoch La Goulette/Tunis (Tunisko) príchod 08.00 - odchod 17.00
6. deň: Palermo/Sicília (Taliansko) príchod 08.00 - odchod 17.00
7. deň: Civitavecchia/Rím (Taliansko) príchod 09.00 - odchod 19.30
8. deň: Janov (Taliansko) príchod 09.00


Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.