Wellness, Lyžovačky

Hotel Sorea Urán ***Hotel Sorea Urán *** Hotel Sorea Urán *** Hotel Sorea Urán *** Hotel Sorea Urán *** Hotel Sorea Urán ***

TATRANSKÁ LOMNICA

Hotel je situovaný v centre Tatranskej Lomnice, neďaleko nástupnej stanice na Skalnaté Pleso a Lomnický štít, s možnosťami lyžovania aj pre náročných lyžiarov.

Vybavenie zariadenia / ďalšie služby:
reštaurácia, aperitív bar, krytý bazén, sauna, solárium, hydromasážna vaňa, stolný tenis, biliard, fitness, masáže a zábaly, detský kútik (počas jarných prázdnin programy s animátormi), WIFI v bare alebo hotelovej hale za poplatok.
Parkovanie pred hotelom bez poplatku alebo v hotelovej garáži za poplatok 5 €/noc.

Ubytovanie:
Dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, kúpeľňa, WC, SAT TV, telefón, balkón. Trojlôžková rodinná izba s možnosťou prístelky - dve prepojené izby so spoločným sociálnym zariadením. V hoteli sú aj bezbariérové izby. Detská postieľka za poplatok 2 €/noc. Možnosť priviesť zviera za poplatok 10 €.

Strava:
Raňajky a večere formou bufetových stolov, obedy výber z menu, vrátane vegetariánskeho.

Cena zahŕňa:
Ubytovanie s polpenziou, vianočnú a silvestrovskú večeru, vstup do bazéna v čase od 7,00 do 10,00 hod. Dieťa do 12 r. ubytovanie na prístelke a polpenzia zdarma pri ubytovaní s dvomi dospelými osobami. Deti do 3 r. bez služieb zdarma.

Povinné doplatky:
Miestny poplatok (platí sa na mieste). Doplatok za rodinnú izbu.

Ostatné doplatky:
Obed dospelý 7 €, dieťa do 15 r. 5,60 €.
Príplatok za samostatné ubytovanie v 1/1 alebo 1/2 10 €/pobyt.

Cena:
-od 60 EUR /osoba/2 noci
- môže sa meniť v závislosti od výberu izby, po prípade v závislosti od obsadenosti hotela.

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.