Poznávacie zájazdy

Londýn a jeho NAJLondýn a jeho NAJ Londýn a jeho NAJ Londýn a jeho NAJ Londýn a jeho NAJ

4-dňový resp. 5-dňový letecký zájazd.

Ubytovanie:
3x resp. 4x v hoteli ***

Strava:
3x resp. 4x raňajky

Cena zahŕňa:
Leteckú dopravu na trase Viedeň – Londýn – Viedeň, transfer Bratislava - Schwechat - Bratislava, transfer letisko – hotel – letisko, 3x resp. 4x ubytovanie s raňajkami, sprievodcu. (V termínoch 22.-26.2.2012 a 22.3.-25.3.2012 aj 1x večeru v typickom anglickom pube.)

Program:
1. deň:
Odlet do Londýna, po prílete transfer do hotela. Nasleduje pešia prehliadka, časť City – St. Paul’s Cathedral, Tower Bridge, fakultatívne prehliadka expozície anglických korunovačných klenotov a historickej zbrojnice v Tower of London, odchod na ubytovanie.

2. deň:
Raňajky, pokračovanie v prehliadke mesta – Hyde Park, Buckingham Palace, St. James’s Park, Houses of Parliament, Big Ben, Westminster Abbey, London Eye, Trafalgar Square, Piccadilly Circus. V prípade dostupnosti možnosť sledovať výmenu stráži pred Kráľovským palácom. Návrat na ubytovanie.

3. deň:
Raňajky, výlet nadzemným vlakom alebo loďou do Greenwichu, prehliadka Kráľovského observatória, nultý poludník, v popoludňajších hodinách prehliadka Britského múzea a návšteva štvrte Kensington. Fakultatívne večera v typickom anglickom pube a návrat do hotela.

4. deň:
Po raňajkách voľno na nákupy na známej Oxford Street, Bond Street, či na návštevu múzeí Prírodovedno-historického, Vedecko-techického, Madame Tussaud’s alebo Múzea Sherlocka Holmesa na svetoznámej adrese 221B Baker Street. Transfer na letisko a odlet, transfer do Bratislavy.

Pre tento zájazd Vám ponúkame viacero voľných termínov, ktoré je stále možné kombinovať. V prípade záujmu nás kontaktujte a my pre Vás nájdeme tú najlepšiu aktuálnu cenu.

V nezáväznej objednávke uveďte prosím počet osôb a termín, o ktorý by ste mali záujem.